O nas

Firma TERWAL z siedzibą w Pabianicach koło Łodzi działa w branży opakowań od 1991r. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą hurtową opakowań miękkich (LDPE, HDPE, MDPE, PP) przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu. W ofercie znajdziecie Państwo dużą różnorodność produktów, co pozwoli kompleksowo zaopatrzyć Wasze przedsiębiorstwo. Oferujemy również nadruki metodą fleksograficzną do 8. kolorów wraz z przygotowalnią do druku.

Celem przewodnim naszej działalności jest satysfakcja Klientów. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, że grono stałych Klientów firmy nieustannie rośnie i na dzień dzisiejszy należą do niego firmy z rozmaitych branż gospodarki krajowej i zagranicznej. Staramy się, aby kontakty z Klientami niosły jak najwięcej wzajemnych korzyści. Z tego powodu kładziemy nacisk na bezpośrednie spotkania. W zależności od potrzeb, mogą się one odbywać w siedzibie Klienta lub w naszym biurze, gdzie oferujemy dobrą znajomość swojego fachu, wszechstronną obsługę zależną od potrzeb i skali działalności indywidualnego klienta oraz zaufanie i lojalność.

Naszą dewizą jest:

szeroki asortyment wyrobów,
doskonała jakość produktów,
terminowa i szybka realizacja zamówień,
konkurencyjne ceny.

Zapewniamy:

pełny i zamknięty cykl produkcyjny:
- projekt - produkcja folii - druk - konfekcja - recykling odpadów -transport,
materiały i komponenty tylko od najlepszych dostawców,
nowoczesną technologię i kreatywny zespół,
innowacyjność i zaufanie,
filozofia ciągłego ulepszania i poszukiwania lepszych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy : pomożemy przy projektowaniu wzorów oraz dobierzemy najlepszy rodzaj opakowania pod względem ekonomicznym jak i jakościowym.