Nadruki

Wysokiej jakości druk fleksograficzny

Nasza drukarnia specjalizuje się w wykonywaniu specjalnego druku fleksograficznego. Czym różni się ta technika od innych rodzajów druku? Druk fleksograficzny, zwany także flexodrukiem to technologia druku wypukłego. Metoda ta bardzo dynamicznie się rozwija, co sprawia, że jest coraz częściej wykorzystywana w przypadku zadrukowywania etykiet oraz opakowań. Druk fleksograficzny umożliwia wykonywanie druku na wsiąkliwych podłożach drukowych. Zastosowanie druku fleksograficznego gwarantuje doskonałe efekty i jednocześnie optymalny koszt wykonania.

W naszej drukarni wykonujemy druk fleksograficzny na folii. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wykorzystaniu najnowszych technologii możemy uzyskać doskonały efekt druku. Etykiety foliowe wykonywane techniką fleksografii są bardzo dobrej jakości, wyraziste, w pięknych kolorach. Dzięki nim Twoja marka będzie rozpoznawalna wśród klientów!

IMG_3138-1-1024x955

Park maszynowy – czyli jak wykonujemy druk fleksograficzny?

Drukarnia Arplast dysponuje niezwykle nowoczesnymi maszynami, które umożliwiają nam zrealizowanie zleceń w najlepszej jakości. Na wyposażeniu naszego parku maszynowego znajduje się innowacyjne urządzenie drukujące EXPERT. Dzięki niemu możemy wykonać druk fleksograficzny na praktycznie każdym materiale opakowaniowym. Niezależnie od materiału, możemy uzyskać doskonały efekt. Zastosowanie innowacyjnych maszyn pozwala na optymalizację  kosztów druku i przyspieszenie całego procesu. To znacznie skraca czas realizacji zlecenia dla naszych Klientów. Wykorzystanie nowoczesnych maszyn o szerokich możliwościach regulacji parametrów umożliwia uzyskanie najlepszych efektów, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających Klientów. Maszyny, przy użyciu których wykonujemy druk fleksograficzny na folii i innych materiałach, umożliwiają drukowanie w 8 kolorach.

Maksymalna szerokość wstęgi: 1350 mm
Maksymalna szerokość druku: 1300 mm
Maksymalny raport: 1150 mm

Druk fleksograficzny – zastosowanie

Metodę druku fleksograficznego stosuje się zarówno w przypadku dużych, jak i niewielkich nakładów. Drukowanie etykiet i opakowań tą metodą swoją popularność zyskało dzięki niskim kosztom i szybkości wykonywania i doskonałym efektom, jakie można uzyskać. Warto pamiętać, że profesjonalnie wykonana etykieta lub opakowanie, to wizytówka produktu, która ma realny wpływ na wyniki sprzedaży!