FIRMA
   
email:terwal@terwal.com.pl

TERWAL
95-200 Pabianice,
ul. Kresowa 7/9
tel 42 215-14-80
fax. 42 213-12-40
tel.kom. 606-132-696
e-mail: terwal@terwal.com.pl
Firma TERWAL z siedzibą w Pabianicach koło Łodzi działa w branży opakowań od 1991r. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą hurtową opakowań miękkich (LDPE, HDPE, MDPE, PP) przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu.
W ofercie znajdziecie Państwo dużą różnorodność produktów, co pozwoli kompleksowo zaopatrzyć Wasze przedsiębiorstwo. Oferujemy również nadruki metodą fleksograficzną do 6. kolorów wraz z przygotowalnią do druku.


Celem przewodnim naszej działalności jest satysfakcja Klientów. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, że grono stałych Klientów firmy nieustannie rośnie i na dzień dzisiejszy należą do niego firmy z rozmaitych branż gospodarki krajowej i zagranicznej.
Staramy się, aby kontakty z Klientami niosły jak najwięcej wzajemnych korzyści. Z tego powodu kładziemy nacisk na bezpośrednie spotkania. W Repliki zegarków zależności od potrzeb, mogą się one odbywać w siedzibie Klienta lub w naszym biurze, gdzie oferujemy dobrą znajomość swojego fachu, wszechstronną obsługę zależną od potrzeb i skali działalności indywidualnego klienta oraz zaufanie i lojalność.

Naszą dewizą jest:
 • szeroki asortyment wyrobów,
 • doskonała jakość produktów,
 • terminowa i szybka realizacja zamówień,
 • konkurencyjne ceny.
Zapewniamy:
 • pełny i zamknięty cykl produkcyjny:
  - projekt - produkcja folii - druk - konfekcja - recykling odpadów -transport,
 • materiały i komponenty tylko od najlepszych dostawców,
 • nowoczesną technologię i kreatywny zespół,
 • innowacyjność i zaufanie,
 • filozofia ciągłego ulepszania i poszukiwania lepszych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy : Breitling repliki zegarków pomożemy przy projektowaniu wzorów oraz dobierzemy najlepszy rodzaj opakowania pod względem ekonomicznym jak i jakościowym.

Były trzy odmiany Lumes, które zostały dokonane na korzystanie z tarcz zegarków, aby umożliwić czytanie czas w środku ciemności. Są to Super-LumiNova, tryt i tryt Tubes (Trasers). Obecnie dość zasadniczo wszystkie zegarki używać SuperLumiNova lub Trasers. Niektóre zegarki mają oznaczenie "T T" Swiss Made, aby wskazać Tritium i "L Swiss Utworzony L", aby wskazać Super-LumiNova wokół tarczy. Super-LumiNovaAlso nazywa zdjęć-luminescencyjne pigment, LumiNova musi być pobierana przez światło w celu blask. to naprawdę nie jest radioaktywny i stopniowo zmniejsza się jasność w nocy, aż naprawdę jest ładowany ze znacznie więcej światła. Wszystkie współczesny repliki zegarków Rolex użyciu Super-LumiNova, poza tymi, które korzystają z trytem Tubes. TritiumTritium jest izotop promieniotwórczy z wodoru, a nie jest już wykorzystywane na tarczach zegarków replika ze względu na jego radioaktywność. Tritum świeci bez Kupię naładowania i może powoli niższe w jasności w czasie. to trwa kilka (co najmniej 5) lat. TrasersThese są szklane rurki wypełnione tryt Gaz i wraz z wewnątrz rury pokrytego luminoforem, aby kolor z poświatą. oni przychodzą w ładnych kilku różnych kolorach, takich jak pomarańczowy, niebieski, zielony i czerwony. jest szczelnie gazowy tryt wewnątrz szklanej rury, więc nawet choć mogą być promieniotwórcze, zwykle nie emitują promieniowania. Trasers ogół świecą za 10-20 lat. Ball i Luminox są dwa Szwajcarski repliki zegarków korporacje, które używają Trasers szeroko w ich fałszywe zegarków. a teraz, oto kilka fajnych ujęć lume , aby sprawdzić się! Zauważ, większe obszary lumed dokonać Breitling repliki oglądać prostsze do studiowania, a także finał dłużej. nie można zlokalizować żadnych strzałów trytu., ale ma dużo LumiNova w oprócz Traser.
folie | torebki i worki | torebki wicket | reklamówki dkt | nadruki
Projekt P&D Internet